آنتی ویروس جی دیتا - G data | فروش آنتی ویروس های اورجینال
0933 703 4463

021-36118917

glast.info@gmail.com

جی دیتا – G data


G data

شرکت G DATA در سال ۱۹۸۵ در شهر بوخوم آلمان تاسیس شد و در سال ۱۹۸۷ اولین آنتی ویروس جهان را برای شرکت آتاری ارائه کرد. این شرکت از سال ۲۰۰۰ نسخه های مختلف آنتی ویروس G DATA را به بازار عرضه نمود و تا کنون نقش کلیدی در بازار نرم افزارهای امنیتی ایفا می نماید. جی دیتا در محصولات خود علاوه بر استفاده از ۲ موتور ویروس یاب برای حفاظت بیشتر از کاربرانش از تکنولوژی های ابری (Cloud Computing) و رفتار شناسی نیز استفاده می نماید. محصولات این شرکت در اکثر تست های مقایسه ای توانسته با شناسایی درصد بسیار زیادی از تهدیدات و ویروس ها، رتبه های اول و یا دوم را کسب کند. بطور مثال در آخرین گزارش وب سایت AV-comparative.org (ماه اکتبر ۲۰۱۱) محصولات ۲۰۱۲ این شرکت رتبه اول نرخ شناسایی تهدیدات را بدست آورده و همچنین در ماه آگوست ۲۰۱۲ موفق به دریافت گواهینامه Advanced+ شده اند.

آنتی ویروس اورجینال جی دیتا

یک آنتی ویروس قوی برای محافظت از اطلاعات سیستم شما و همچنین سلامتی آن است. این نرم افزار قادر است تا امنیت کامل سیستم شما را در برابر انواع تهدیدات مختلف تأمین کند. این نرم افزار که به دلیل عملکرد مناسب در شناسایی و پاکسازی ویروس برنده جوایزی نیز شده ، توانایی کنترل روند داد و ستد اطلاعات از طریق اینترنت و همچنین کنترل ایمیل های دریافتی را دارد. ویروس ها ، کرم های اینترنتی ، نرم افزارهای جاسوسی ، تروجان و دیگر بدافزارها را می توان از جمله مواردی دانست که این آنتی ویروس شما را از گزند آنها در امان نگاه خواهد داشت. این آنتی ویروس دارای قابلیت بروز رسانی از طریق اینترنت را داراست و سازندگان آن مدعی به روز رسانی سریع و عملکرد مناسب در برابر ویروس های جدید هستند.

برخی ویژگی های نرم افزار:
- پاکسازی و جلوگیری از ورود ویروس ها ، تروجان ها و دیگر بدفزارها.
- قابلیت بروز رسانی از طریق اینترنت.
- سرعت بالا در اسکن.
- کنترل روند انتقال اطلاعات.
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز.
- و…

 

اینترنت سکوریتی جی دیتا

نام بسته امنیتی قدرتمند و پایدار در زمینه ی محافظت از سیستم در اینترنت می باشد ، این نرم افزار مجهز به یک فایروال بسیار قدرتمند است که با فعال سازی آن می توانید از کامپیوتر خود در برابر انواع فایل های مخرب همچون ویروس ها ، کرم ها، جاسوس افزارها ، تروجان ها ، هکرها و…محافظت کنید و با خیال آسوده تری در دنیای خطیر اینترنت گام برداشته و لذت واقعی از گشت و گذار در اینترنت را تجربه کنید G Data Internet Security دارای یک موتور اسکن بسیار پیشرفته و قوی نیز می باشد که با جستجوی کامل در سیستم قادر به شناسایی انواع فایل های مخرب است همچنین این بسته امنیتی کنترل داده ها و تبادل آنها در اینترنت را نیز به دقت زیر نطر داشته و هنگام برخورد با یک مسئله مشکوک سریعا آن را به شما اطلاع خواهد داد ، علاوه بر این ، شما قادر هستید تا بسته امنیتی خود را از طریق خود نرم افزار آپدیت کرده و فایل های ویروسی جدید را نیز شناسایی کنید

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار G Data Internet Security :
- محافظت قدرتمند و همه جانبه از سیستم
- شناسایی سریع فایل های ویروس ، تروجان و….
- دارای فایروال بسیار قدرتمند
- بهترین حفاظت در برابر حملات اینترنتی
- دارای چهار درجه حفاظت
- ضد هرزنامه
- دارای ابزار کنترل والدین
- دارای موتور اسکن پیشرفته و دقیق
- امکان آپدیت از طریق نرم افزار
- سهولت در استفاده
- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
- و…..

قیمت واحد: 0 ریال
جمع هزینه : 0 ریال